Коли не можна їсти кабачки: список протипоказань

Кабачки – один із найпопулярніших овочів, який часто присутній у раціоні харчування людей. Однак, є ситуації, коли вживання кабачків протипоказане і може завдати шкоди здоров'ю.

Перше обмеження пов'язане із станом ниркової системи. Кабачки є діуретичним продуктом та сприяють посиленню роботи нирок. Тому людям із проблемами нирок та сечовивідних шляхів не рекомендується вживання кабачків, оскільки це може призвести до загострення існуючих захворювань.

Друге обмеження пов'язане із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Кабачки містять органічні кислоти і клітковину, які можуть дратувати слизову оболонку шлунка і кишечника. Тому людям із гастритом, травними розладами чи виразковою хворобою шлунка не рекомендується вживання кабачків.

Третє обмеження пов'язане з алергічною реакцією на кабачки. Вживання цього овочу може спричинити розвиток алергічних проявів у людей, які є алергіками на інші продукти рослинного походження, такі як морква чи томати. Тому людям, які страждають на харчову алергію, необхідно бути уважними при вживанні кабачків і, при необхідності, виключати їх зі свого раціону харчування.

Коли не можна їсти кабачки
Опис
1При алергії на кабачки
2При проблемах зі шлунком та травленням
3При захворюваннях нирок та сечового міхура
4При підвищеній кислотності шлунка

Кому кабачки їсти не можна Серйозних протипоказань кабачки не мають, але людям з гастритом чи виразкою цей овоч категорично заборон у сирому вигляді.У кабачках багато витамину С і це може сильно дратувати слизову. Не варто кабачки вживати в їжу людям із захворюваннями нірок, оскільки у кабачках багато рідини.

Кому не можна їсти кабачок?

За його словами, цей овоч багатий на клітковину, тому його не можна їсти людям з гастритом, колітом та іншими хворобами ШКТ. «При щоденному вживанні кабачків, якщо вони не будуть максимально термічно оброблені та поєднані з м'ясними продуктами, може загостритись гастрит.

Як шинок впливає на кишечник?

Кабачок, особливо його шкірка, містить велику кількість клітковини. Клітковина покращує травлення та допомагає підтримувати здорову мікрофлору кишечника, сприяє схуднення та збереження ваги за рахунок низької калорійності.

Як кабачки впливають на цукор у крові?

Знижує рівень цукру в крові У кабачках мало вуглеводів, які переробляють глюкозу в організмі, підвищуючи таким чином цукор у крові. Тому овоч можна використовувати як альтернативу високовуглеводним продуктам, щоб контролювати рівень цукру.

Чи можна щодня їсти кабачки?

Дієтологи вважають, що кабачки можна їсти хоч кожен день — якщо не смажити їх у великій кількості олії, а готувати корисними способами.