Робота Джуна: чим займається Джун в офісі

Джун – активний та відповідальний співробітник, який проводить багато часу на своїй роботі. Її головний обов'язок полягає в…

Весь свій робочий день вона присвячує роботі з клієнтами та обслуговування їхніх запитів. Вона намагається бути завжди ввічливою та уважною до кожного клієнта.

Крім роботи з клієнтами, Джун також займається складанням звітів та аналізом даних, щоб виявити проблеми та запропонувати рішення для підвищення ефективності роботи компанії.

Що робить Джун на роботі
ДеньОбов'язки
ПонеділокПланування роботи на тиждень
ВівторокЗустрічі з колегами для обговорення проектів
СередаАналіз даних та підготовка звітів
ЧетверРозробка нових функціональностей
П'ятницяТестування та налагодження програмного забезпечення

Чим займається Джун на роботі?

Джуніор (junior) – це молодший спеціаліст. Він знає теорію, освоїв синтаксис однієї мови програмування і може писати нею код. Якщо джуніор не вміє писати код, це стажер. Знання у джуніора зазвичай не структуровані, але їх вистачає, щоб вирішити прості технічні завдання, якщо зазначено, що і як зробити.

У чому полягає робота Джуніора?

Джуніор (Junior) – це початківець, який може самостійно виконувати нескладні завдання. Часто джуну доручають завдання, які фахівцям вищого рангу вже здаються нудними, наприклад, фіксувати баги.

Що вміє Джун?

Джун (junior) – це фахівець-початківець. Він добре знає теорію, освоїв синтаксис мови програмування та вже вміє писати код. Часто вони мають портфоліо, що складається з пет-проектів, репозиторію на GitHub і відвідуваних хакатонів.

Які знання мають бути у Джуна?

Щоб претендувати на позицію джуна, потрібно знати:

  • основи JavaScript;
  • основи HTML та CSS – прокачати ці навички можна на курсі «Основи верстки HTML та CSS» від Synergy Academy;
  • як працювати з Git – системою для відстеження змін у файлах;
  • як використовувати фреймворки та бібліотеки, наприклад, React;