Чому текіла викликає таке сильне сп'яніння

Текіла – це один із найвідоміших алкогольних напоїв, що виробляються в Мексиці. Однак, багато хто з нас знає, що саме текіла часто викликає сильніше сп'яніння, ніж інші алкогольні напої. Чому так відбувається? У цій статті ми розглянемо кілька факторів, які можуть бути відповіддю на це питання.

Першим і, можливо, найочевиднішим фактором є концентрація алкоголю у текілі. У типовому текіла міститься близько 40% алкоголю, що робить його одним із найміцніших спиртних напоїв. Тому навіть невелика кількість текіли може спричинити досить сильне сп'яніння.

Крім того, запах і смак агави – Основна сировина для текіли – можуть відігравати роль у посиленні ефекту. Інтенсивний аромат і солодкий смак агави часто маскують присутність алкоголю, внаслідок чого ми можемо вживати більше напою, ніж зазвичай.

Нарешті, слід зазначити, що текіла може надавати додатковий вплив на наше відчуття сп'яніння завдяки конгенерам. В ході процесу бродіння та витримки текіли утворюються різні хімічні сполуки, які також можуть сприяти сильнішому ефекту сп'яніння.

Причини
1Містить високу концентрацію алкоголю
2Швидко всмоктується в кров із шлунка
3Активно впливає на нервову систему
4Прискорює серцевий ритм та підвищує артеріальний тиск
5Може викликати агресію та порушення координації
6Знижує інгібування та підвищує рівень веселощів

Як діє текіла на організм?

Прискорює ріст та розвиток корисних мікроорганізмів, що покращують роботу кишечника.. Лікувальні властивості текіли можуть проявлятися не тільки від прийому внутрішньо.Доведено ефективність розтирання та компресів при боротьбі з малою рухливістю суглобів, при подагрі, ревматизмі, артриті та радикуліті.

Як не можна пити текілу?

Класичний прийом текіли полягає у її подачі у вигляді аперитиву, або діжестиву. Важливо! Не рекомендується пити напій під час їжі, а також закушувати. Мексиканці, наприклад, люблять застосовувати текілу як ароматичну добавку до кави або чаю.

У чому особливість текіли?

Текіла міцний спиртний напій із соку блакитної агави, отриманий методом ферментації та подальшої дистиляції.. Його виробляють виключно у Мексиці. Текілу цінують за м'який приємний смак, вживають як самостійний напій або додають коктейлі. Харчова цінність на 100 р.

Як текіла впливає на настрій?

Текіла не створює пригніченого настрою, а навпаки, завжди активізує нервову систему, коли вживається помірно.