Чим почистити пірсинг: ефективні методи та рекомендації

Пірсинг став популярним способом самовираження та декорування свого зовнішнього вигляду. Однак, як і будь-яка інша форма тіла мистецтва, вимагає підтримки чистоти та гігієни. Щоб уникнути інфекцій та подразнень, необхідно регулярно і правильно доглядати пірсинг.

Одним із найважливіших аспектів догляду є щоденне очищення пірсингу. Для цього можна використовувати спеціальні засоби, призначені для очищення та дезінфекції пірсингових прикрас та області навколо них. У магазині можна знайти багато різних препаратів для очищення пірсингу, які містять антисептичні та протигрибкові речовини.

Крім спеціальних засобів, можна використовувати народні рецепти для очищення та дезінфекції пірсингу. Наприклад, розчин морської солі та теплої води є добрим антисептиком і може використовуватися для щоденного очищення пірсингу. Для цього потрібно розвести в теплій воді морську сіль та залишити пірсинг у цьому розчині на кілька хвилин.

Чим можна почистити пірсинг
Морська сіль із водою
Юод
Антисептик
Перекис водню
Мило
Алое вера
Чиста вода

Найпростіший і найефективніший спосіб безпечно почистити аксесуар – зробити мильний розчин. Плюс способу у тому, що не потрібно купувати додаткові спеціальні засоби. Все, що потрібно для розчину, вже є у вас вдома: мило та тепла вода.22 лист. 2021 р.

Чим можна чистити пірсинг?

Для обробки використовуйте ватний тампон, змочений саліциловим або борним спиртом, розчином мірамістину, хлоргексидину або іншим антисептиком.. Протирайте місце проколу та прикрасу, рухайте прикрасу таким чином, щоб обробити всю його поверхню. Розчин повинен потрапляти усередину пірсингового каналу.

Чим не можна промивати пірсинг?

Не використовувати перекис, спирт, календулу, хлоргексидин. Від Хлоргексидину жовтіють зуби і псується мікрофлора, це може спричинити стоматит. Спирт і перекис теж обпалюють нову шкіру, і рана гоїться довше, плюс це може бути болісно.

Чи можна обробляти прокол перекисом водню?

При обробці протирайте місця проколів хлоргексидином або перекисом водню, нанесеним на ватяний диск або ватну паличку, з обох боків мочки. Можна також обробляти і медичним спиртом, але при цьому є ризик висушити шкіру та спровокувати появу мікротріщин.